Благодійний фонд «Подоляни»

Благодійний фонд «Подоляни» заснований 30 травня 2008 року РЦ «Подоляни». Президентом фонду є Чубак Тетяна Леонідівна. Почесним президентом благодійного фонду стала відома спортсменка, громадський діяч Лілія Подкопаєва.

Тернопільська міська благодійна організація Благодійний фонд «Подоляни»

Філія ВАТ Укрексімбанк, м. Тернопіль Код 338879, р/р 26005000115603, Код ЗКПО 35939876

Мета створення

Привернення уваги громадськості, підприємців, відомих культурних діячів та всіх людей доброї волі до проблем сирітства, дитячої інвалідності, охорони дитячого здоров’я, сприяння творчому, культурному та спортивному розвитку дітей із дитячих будинків, сирітських притулків, з малозабезпечених та неблагополучних сімей.

 

Напрямки діяльності благодійного фонду «Подоляни» та реалізовані проекти

1) надання допомоги багатодітним, малозабезпеченим сім‘ям
За роки діяльності благодійної організації було надано грошову та матеріальну допомогу більше 1,5 тис. сімей на загальну суму понад 100 тис. грн.

 

2) допомога вихованцям дитячих будинків та інтернатів
Благодійний фонд «Подоляни» опікується вихованцями Петриківського дитячого будинку-інтернату, регулярно надає допомогу дитячим будинкам міста та області, ГО «Майбутнє сиріт»,  комунальним дитячим будинкам, Тернопільському навчально-реабілітаційному центру, Спеціальній загальноосвітній школі м.Тернополя та багатьом іншим

 

3) допомога інваліда
За час діяльності фонду інвалідні візки, ходунки, милиці та спеціальне приладдя отримали більше 450 потребуючих сімей. Була надана адресна  допомога  Організації родин дітей-інвалідів «Дитина», ГО хворих на гепатит «Іскра надії», ГО родин дітей хворих на цукровий діабет «Буратіно», Навчально-інформаційному центру для слабозорих «Біла тростина», ТМО інвалідів «Опора», Тернопільському обласному геріатричному будинку, Лановецькому районному осередку Всеукраїнської організації інвалідів та багатьом  іншим.

 

4) забезпечення міських та обласних лікарняних закладів необхідної технікою, меблями та устаткуванням
Допомогу отримали Тернопільський обласний онкологічний диспансер, Тернопільська міська дитяча клінічна лікарня, Тернопільська дитяча обласна клінічна лікарня, Психоневрологічна лікарня м.Тернополя, Перинатальний центр «Мати і дитина», Тернопільська міська комунальна лікарня №3. Для ортопедичного відділення Тернопільської обласної дитячої лікарні було придбано також спеціальні високотехнологічні окуляри, що дозволяють більш якісно проводити операції діткам з Тернополя та області.

 

5) допомога воїнам АТО, постраждалим сім‘ям, дітям прифронтової зони та переселенцям
Події останніх років не пройшли осторонь благодійного фонду «Подоляни», тож підтримка Майдану, а згодом і українських захисників – вояків АТО стали пріоритетними в діяльності організації. Задля допомоги бійцям було організовано ряд благодійних акцій, ярмарок, концертів та фестиваль «Україна Єдина». На виручені кошти було придбано і передано на передову спеціальну техніку (бензопили та генератори), термобілизну, одяг, медикаменти та продукти на загальну суму 123 тис. грн.  Допомогу отримали батальйони «Айдар», «Збруч», «Тернопіль», батальйон Добровольчого Українського Корпусу «Правого Сектора».
Для дітей переселенців зі Сходу та дітей, що приїздять гостювати на Тернопільщину з Луганської та Донецької областей благодійним фондом «Подоляни» регулярно організовується відпочинок та пригощання в закладах ТРЦ «Подоляни». Дітки-сироти з Новоайдарівського дитячого будинку-інтернату отримали допомогу (іграшки, одяг, взуття) та солодкі подарунки до різдвяних та великодніх свят.
За сприяння БФ «Подоляни» відбуваються дитячі благодійні покази мод, навчально-освітні програми для діток-переселенців. Спільно з ТОДА проводяться відпочинково-розважальні акції для дітей, батьки яких загинули в АТО.

 

6) сприяння розвитку культури і мистецтва, збереження історико-культурної спадщини краю
- організація мистецько-освітньої виставки сакрального мистецтва в Арт-галереї «Подоляни»
- реалізація проекту «Пінзель-мистецька спадщина нащадкам» - проведення благочинного акціону для збору коштів на ремонт зали Тернопільського обласного краєзнавчого музею. Унікальна історична пам‘ятка – роботи великого майстра відтепер експонуються в умовах, що дозволяють зберегти їх для майбутніх поколінь
- презентація мистецького альбому «ТЕРРА» та виставки робіт  відомого художника Р.Романишина

 

7) сприяння спортивному розвитку та оздоровленню дітей та юнацтва
- організація, проведення та підтримка спортивних змагань з футболу, шахів, боротьби, та акцій, турнірів з боулінгу, хокею, та ін.

 

Ми щиро вдячні за співпрацю меценатам, підприємствам, громадським та культурним діячам, всім людям доброї волі, адже разом творити добрі справи легше!

 

Розсилка новин

Торговельно-розважальний центр

«Подоляни»

46400, Україна, Тернопільска обл.,

м. Тернопіль, вул. Текстильна 28ч

Телефон факс: +38 (050) 437-17-55

E-mail: info@podolyany.com.ua